O nás

Milí obchodní partneri,

dovoľujeme si Vám ponúknuť spoluprácu so spoločnosťou ZÁHRADNÁ TECHNIKA A NÁRADIE s.r.o..

ZÁHRADNÁ TECHNIKA A NÁRADIE spol. s r.o. je partnerom významných domácich, ako aj zahraničných spoločností v oblasti náradia a záhrady v Európe. Toto spojenie nám prinieslo jedinečné postavenie na slovenskom trhu, kde môžeme zákazníkom ponúknuť kompletný sortiment ručného náradia od svetových výrobcov.

Dielenské náradie : KNIPEX, PROXXON, HAWERA, GESIPA, GEDORE, WIHA, BELZER, WERA, FORMAT a mnoho dalších.

Okrem toho naša ponuka zahŕňa veľké množstvo ďalších výrobkov a príslušenstva, ako je brusivo od firmy PFERD TYROLIT, FLEX, LUKAS a ďalšie, vrtáky od firmy HAWERA, závitorezná technika REMS či čistiaca technika KÄRCHER.

Zo záhradnej techniky sme významním členom zoskupenia GARDENMANIA na čo sme patrične hrdí, nakoľko sme v sieti 106 predajní a 73 autorizovaných servisov.

Ponúkame tieto značky : MTD, BOLENS, YARD MAN, GUTBROD, BOBOR, CUB CADET, HOMELITE, RYOBI, ZENOAH, QUADVENTURE, ANTONIO CARRARO, náhradné diely ROTARY, TIGER, RATIOPARTS. Bižšie technické informácie možete získat na stranke www.gardenmania.sk alebo na www.tools-garden.sk.

Sme autorizovaný servis pre záhradnú techniku. Robíme záručné a aj pozáručné opravy vyššie uvedených značiek záhradnej techniky a motorov TECUMSEH, BRIGS-STRATON, HONDA, MTD THORX, KAWASAKI, PERKINS, CATERPILAR, KOHLER, BOLENS a ďalších.

Ponúkame aj unikátny nástroj na kosenie pre krovinorezy „BROGIO“. Technické informácie ohľadom tohoto produktu môžete získat na stránke www.brogio.cz alebo na www.tools-garden.sk.

Medzi naše aktivity patria aj záhradné realizácie a ralizácie zavlažovacích systémov. Tu sme partnerom společnosti GARDENA, CLABER, HUNTER čerpadlá WILO, GRUNDFOS, GARDENA. Bližšie informácie na našej stránke www.tools-garden.sk alebo telefonicky na čisle 0910 922 556, 0918 983 264.

Z oblasti profesionálneho ručného elektrického náradia nájdete v našej ponuke výrobky značiek BOSCH, MAKITA, DeWALT, METABO, NAREX, PROTOOL, FESTOOL, ako aj rôzne dalšie značky profesionálneho náradia.

A prečo sme pre Vašu firmu zaujímavý obchodný partner?

Ponúkame:

  • individuálny prístup k riešeniu Vašich potrieb
  • profesionálne a kvalitné služby
  • zaujímavé ceny
  • rýchle a spoľahlivé vybavenie Vašej objednávky
  • flexibilita v obchodovaní s ohľadom na Vaše podmienky
  • vypracovanie riešení Vám na mieru
  • rýchly a spoľahlivý záručný a pozáručný servis
  • V tejto súvislosti Vám ponúkame naše služby a zároveň budeme radi, keď nás oslovíte ohľadom realizácie Vašich požiadaviek alebo za účelom vypracovania cenových ponúk podľa Vašich potrieb.